You are here:Fantast> Vesti> Vesti> OGLAS ZA POSAO

OGLAS ZA POSAO

Fantast Tourist Novi Sad
iz Novog Sada usled povećanog obima posla raspisuje konkurs za radno mesto Referenta prodaje turističkih aranžmana u sedištu firme u Novom Sadu, Jevrejska ulica 8. Konkurs je otvoren do 01. februara 2018. godine. Odluka o izboru kandidata do 20. februara. Pocetak radnog angažovanja od 01. marta 2018. godine.

REFERENT PRODAJE TURISTIČNIH ARANŽMANA
Opis posla:
·         Prodaja turističkih aranžmana
·         Organizacija individualnih aranžmana za klijente
·         Komunikacija sa klijentima, promocija turističke ponude i predstavljanje turističkih destinacija
·         Ispunjenje planova prodaje u skladu sa ciljevima kompanije

Uslovi:
·         Minimum Viša školska sprema (VI stepen)
·         Minimum 3 godine radnog iskustva u oblasti prodaje turističkih aranžmana
·         Aktivno znanje najmanje jednog stranog jezika, uz napomenu da je poznavanje engleskog jezika je obavezno
·         Odlično znanje rada na računaru (MS Office i Internet)
·         Razvijene komunikacione sposobnosti
·         Preporuka predhodnih poslodavaca prednost!

Ukoliko ispunjavate navedene zahteve, molimo Vas da Vašu prijavu, koja treba da sadrži biografiju i motivaciono pismo, pošaljete na e-mail:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Takodje na isti email možete poslati sva vaša pitanja a vezana za radno angažovanje, potrudićemo se da odgovorimo na sva a ukoliko neko propustimo molimo Vas da nam oprostite i da nas podsetite.
(obavezno navesti subject: REFERENT PRODAJE TURISTIČKIH ARANŽMANA)

Vise informacija i upoznavanje sa našom firmom i radom mozete pogledati:
www.fantast.rs

Važna napomena: Garantujemo da će se Biografija, motivaciono pismo i želja da se pridružite našem timu čuvati i smatrati poslovnom tajnom.
                                            Porazgovarajte, raspitajte se....  možda baš sebe vidite u našem timu....  a da ne ugrozite Vaš posao koji već imate.
Read 3342 times Last modified on ponedeljak, 08 januar 2018 16:42